See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nya underläggsplattor typ Heyback
Beskrivning: Heyback underläggsplatta enligt ritning A6124. / Heyback base plate according to drawing A6124. (Forged product)
Intern identifierare: KOM-405129
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Nya underläggsplattor typ Heyback