2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem för brandlarmsentreprenad
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem för brandlarmsentreprenad
Intern identifierare: 0679/26
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000