2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringsverktyg
Beskrivning: Upphandlingen avser SaaS-tjänst för rekryteringssystem i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96151:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsdokumenten dokument utvärderingsmodell.