Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79720000 Utredning
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Fas 1 kan genomföras på distans.
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 250 000 000,00 SEK