See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Portabla ramper
Beskrivning: Denna upphandling avser upphandling av Portabla ramper enligt beskrivning i Upphandlingsdokumenten för Hjälpmedel Västernorrland.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108604:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer