Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Malinamottagningar -psykologenheter för blivande föräldrar och små barn
Referensnummer: HSN 2019-2330
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Malinamottagningar inom sex (6) geografiska områden inom Stockholms län- psykologenheter för blivande föräldrar och små barn. Den precisa omfattningen av efterfrågad Tjänst framgår av Upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Delområde 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård