302524-2016 - PlaneringSverige-Stockholm: Medicinsk utrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
RFI – Bråckpluggar och nät, SLL586.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Stockholms län.
Nuts-kod SE110 Stockholms län