2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingsverktyg med tillhörande avtalsdatabas
Beskrivning: Upphandling av upphandlingsverktyg med tillhörande avtalsdatabas.
Intern identifierare: 2 STO-2025/694
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000