Huvudsaklig CPV-kod 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Nyttjanderätt av affärssystem Agresso avseende leverans och förvaltning