302612-2026 - Resultat
Sverige – Masspektrometer – Masspektrometer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMasspektrometer
BeskrivningMasspektrometer
Intern identifierare2024/24
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMasspektrometer