302713-2019 - ResultatSverige-Östhammar: Reklamdekaler och -klistermärken
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende profilprodukter och tryckeritjänster
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22459100 Reklamdekaler och -klistermärken
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av profilprodukter och tryckertjänster
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22459100 Reklamdekaler och -klistermärken, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen