302737-2021 - ResultatSverige-Karlstad: Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kvalitetsledare VVS
Referensnummer: RS/210440
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Värmland (regionen) genomför denna upphandling som avser avtal på Kvalitetsledare VVS med beskrivning i upphandlingsdokumenten.
Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer inte att prövas. Vi emotser ert anbud med intresse.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avtalsvolymen är uppskattad till 800 000 SEK per år.
Ramavtalets takvolym är 5 000 000 SEK.