302739-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reservdelar och underhåll av standardfordon
Referensnummer: 18FMV602
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av reservdelar och underhåll av standardfordon (upp till 3500 kg) och lätta släp
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anskaffning av reservdelar och underhåll av standard-fordon upp till 3.500 kg (inklusive lätta släp).