302793-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av hissar – VF - Hisservice område 3
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVF - Hisservice område 3
BeskrivningVästfastigheter Bygg & Förvaltning Hisservice område 3 - Borås Lasarett, Alingsås Lasarett, Solhem, Fristad Folkhögskola, Skene Lasarett Sjukvården inom Västra Götalandsregionen ställer stora krav på hissanläggningarnas tillgänglighet och driftsäkerhet.
Intern identifierareSFSS 2025-00299
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000