Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33111200 Röntgenlaboratorier, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde