302828-2025 - Resultat
Sverige – Bränslen – Värmeflis till Gagnef
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVärmeflis till Gagnef
BeskrivningVälkommen att lämna anbud gällande upphandling av leverans av stamvedsflis samt torrflis för energiproduktion åt Gagnefs kommun, Närvärme i Djurås!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93932:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09111400 Träbränslen