302893-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telekommunikationstjänster – Telefoni som tjänst och kontaktcenter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTelefoni som tjänst och kontaktcenter
BeskrivningUpphandlingen avser telefoni som tjänst samt kontaktcenter, härefter Lösningen, till Eskilstuna kommun och bolag inom kommunkoncernen, härefter beställaren. Tjänster inom ramen för uppdraget avser hela behovet av Växel-, Telefoni- och Kontaktcenterlösning i enlighet med denna förfrågan. Kontrakt kommer att tecknas med en (1) leverantör under förutsättning att minst ett (1) lämpligt anbud inkommer.
Intern identifierareUE 25.179
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000