302905-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Enkätsystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnkätsystem
BeskrivningSveriges Domstolar har behov av ett enkästsystem. Systemet ska primärt användas till medarbetarundersökning men även mindre undersökningar kan förekomma.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123761:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48613000 Elektronisk databehandling