See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilerade bänkar
Beskrivning: Region Västerbotten har behov av att införskaffa ventilerade bänkar (säkerhetsbänkar och sterilbänkar) för kliniskt laboratoriebruk inom de kommande fyra åren.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39180000 Laboratoriemöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96488:Lot:1