30293-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Presenter och priser – Profilprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProfilprodukter
BeskrivningProfilprodukter till Mittuniversitetet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91751:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 79340000 Reklam och marknadsföring