302939-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – DIS - Avropsförfrågan avseende Cloud Engineer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS - Avropsförfrågan avseende Cloud Engineer
Beskrivning: Syftet med uppdraget är att tillgodose Akademiska Hus behov av rollen som Cloud Engineer inom Azure.
Föregående meddelande: 293456-2022
Intern identifierare: 25/57
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000