302954-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse utrustning – Städvagnar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädvagnar
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierareIN-IN24-0212
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39300000 Diverse utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelE-handel
BeskrivningRegion Sörmland och Region Västmanland tillämpar elektronisk handel vid beställning inom detta område för att uppnå en effektiv inköpsprocess.
Intern identifierare1568959
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del
Intern identifierare1568960