303052-2021 - ÄndringSverige-Karlskrona: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inre skötsel område D och E
Referensnummer: KS 2021/5759 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inre skötsel, dvs städning, av bifogade fastigheter.