Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 20 000 000,00 SEK