303106-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Sundsvall: Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: UH-2019-31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunikationstjänster inom följande tre (3) anbuds-/avtalsområden (AO):
AO 1: Varumärke, PR- och kommunikationstjänster
AO 2: Marknadskommunikationstjänster
AO 3: Digital kommunikation och Ux
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för endast en del
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Utvärdering anbuds-/avtalsområde 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion, 79340000 Reklam och marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Utvärdering anbuds-/avtalsområde 2
Del nr: 2
Utvärdering anbuds-/avtalsområde 3
Del nr: 3