See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Chefscoachning
Beskrivning: Syftet med denna upphandling är att teckna ramavtal för att säkerställa tillgången på professionell kompetens och resurser i samband med Kriminalvårdens behov av coachning för både nya och mer erfarna chefer på olika nivåer samt projektledare och specialister/experter utan personalansvar.
Intern identifierare: 2024-1463
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
Ytterligare klassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 79998000 Coachning, 80590000 Handledning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: se upphandlingsunderlag
Ytterligare klassificering (cpv): 79998000 Coachning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1- Region Nord och Mitt
Ytterligare klassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 2- Region Stockholm och Öst
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 3- Region Väst och Syd