303138-2023 - PlaneringSverige-Malmö: Medicinsk utrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbjudan till hearing avseende Bulk to rack
Referensnummer: 2023-O001269
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning - RA03
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Skåne bjuder in potentiella anbudsgivare att presentera lösningar på Mikrobiologens behov av en bulk to rack.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inbjudan till Hearing avseende Bulk-to-Rack.