Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster, 79610000 Personalförmedling, 85310000 Socialt arbete
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: I Ronneby Kommun.
Värde