2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spolbil till Ljusdal Vatten AB
Beskrivning: Ljusdals kommun upphandlar åt bolaget Ljusdal Vatten AB en funktionskomplett spolbil för underhåll av kommunens ledningsnät.
Intern identifierare: 14455
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34133110 Tankbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34223200 Tankfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Spolbil till Ljusdal Vatten AB