See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetstjänster byggarbeten Lidköpings kommun
Beskrivning: Fastighetstjänster byggarbeten
Intern identifierare: SEN 2023-118
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45111100 Rivning, 45210000 Byggnadsanläggning, 45262700 Ombyggnadsarbete, 45262800 Ut- och tillbyggnadsarbeten, 45421000 Snickeriarbeten, 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten, 50000000 Reparation och underhåll, 98341100 Bostadsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fastighetstjänster bygg (1)