30327-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Byggledare Mark/Ledningar till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Rosenlund
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledare Mark/Ledningar till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Rosenlund
BeskrivningByggledare Mark/Ledningar till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Rosenlund.
Intern identifierareKOM-418654
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareByggledare Mark/Ledningar till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Rosenlund