303345-2022 - ÄndringSverige-Landvetter: Public relations
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
PR Byrå
Referensnummer: SDA 2022-00701
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79416000 Public relations
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av en PR Byrå.