30336-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skötsel av avloppsnät – infodring avloppsledningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titelinfodring avloppsledningar
BeskrivningRamavtal för infodring av avloppsledningar med flexibelt foder
Intern identifierare2024-115
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90480000 Skötsel av avloppsnät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000