See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital låslösning och nyckelhantering för hemtjänst, vård och omsorg
Beskrivning: Upphandlingen avser digital låslösning och nyckelhantering för ordinärt och vissa särskilda boenden för tillgång till kundens boende och medicinskåp i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 2024,03
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521110 Dörrlås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Beskrivning: Upphandlingen avser digital låslösning och nyckelhantering för ordinärt och vissa särskilda boenden för tillgång till kundens boende och medicinskåp i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokument
Huvudklassificering (cpv): 44521100 Lås
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: MALL-Avtal
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kontaktuppgifter
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kravspecifikation