See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala och fysiska försändelser
Beskrivning: Digitala och fysiska försändelser.
Intern identifierare: 2023-00128IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48811000 System för elektronisk post, 64112000 Posttjänster för brev, 64216000 Elektroniska meddelande- och informationstjänster, 79571000 Utskick
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000