2. Förfarande
Förfarande
Titel: VF - Hisservice område 4
Beskrivning: Västfastigheter Bygg & Förvaltning Hisservice område 4 - Skaraborgs Sjukhus Mariestad, Skaraborgs Sjukhus Skövde, Skaraborgs Sjukhus Falköping, Skaraborgs Sjukhus Lidköping, Vara Folkhögskola Sjukvården inom Västra Götalandsregionen ställer stora krav på hissanläggningarnas tillgänglighet och driftsäkerhet.
Intern identifierare: SFSS 2025-00300
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000