2. Förfarande
Förfarande
Titel: Körbar plantäckning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp av körbar plantäckning ca totalt 9 600 m2, samt option på ytterligare 3 900 m2. Plantäckningen är tänkt att skydda underlaget vid konserter, mässor m.m.
Intern identifierare: UKAF-2023-00375
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111600 Golvplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000