303481-2023 - ResultatSverige-Järfälla: Skadeförsäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företag/fastighetsförsäkring Järfällahus 2022-01-01
Referensnummer: 21/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66515000 Skadeförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende företags- och fastighetsförsäkring för Järfällahus AB, avtalstid 2022-01-01--2023-12-31 med möjlighet till förlängning 1 + 1 år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen