2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal reklambyråtjänster
Beskrivning: Ramavtalet syftar till att täcka bolagets behov av reklambyråtjänster. Kommunikationsarbetet i AB Kristianstadbyggen präglas av proaktivitet och största möjliga öppenhet. Att ge alla berörda korrekt information ställer höga krav på den egna organisationen liksom på leverantörer av kommunikationstjänster.
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000