2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bromsten Power Transfomer
Beskrivning: 3 units of 25 MVA 30 kV to be placed in Stockholm area. The delivery is scheduled to take place at the turn of the year 2027/2028.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31170000 Transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109424:Lot:1