303507-2020 - ResultatSverige-Vetlanda: Fisk, skaldjur och akvatiska produkter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel - Färsk fisk
Referensnummer: UH-2020-77
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03310000 Fisk, skaldjur och akvatiska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Vetlanda kommun inbjuder till anbudslämning avseende Livsmedel - Färsk fisk
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
03310000 Fisk, skaldjur och akvatiska produkter, 03311000 Fisk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen