303518-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mätaravläsning – Byte av kallvattenmätare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByte av kallvattenmätare
BeskrivningUpphandlingen omfattar byte av kallvattenmätare.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65500000 Mätaravläsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122246:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 65100000 Vattendistribution och tillhörande tjänster, 51000000 Installation (utom programvara)