See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omlastningsstation för avfall i Norrköping
Beskrivning: Nodra har upphandlat en omlastningsstation för div. avfallsslag.
Föregående meddelande: 566238-2023
Intern identifierare: ABV 2023/0397
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 2 (Restavfall och matavfall)
Beskrivning: Omlastning av div. avfall
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 (Förpackningar och Returpapper)
Beskrivning: Omlastning av Förpackningar och returpapper
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Omlastning restavfall