303776-2026 - Resultat
Sverige – Personalutbildning – Kompetensutveckling inom förändringsledning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompetensutveckling inom förändringsledning
BeskrivningUpphandlingen omfattar kompetensutveckling inom förändringsledning för chefer, stödfunktioner samt specifik målgrupp efter behov.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80511000 Personalutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118571:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning