Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 01/10/2021Slut: 30/09/2023
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Med 24 månader 2+2 år är total avtalslängd (samma som för anbudsområde golv).