303828-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning – Ramavtal Service och Reparation av Trädgårdsmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Service och Reparation av Trädgårdsmaskiner
BeskrivningDetta ramavtal avser tjänster för service och reparation av trädgårdsmaskiner inklusive gräsklippare, häcksaxar, transportfordon och andra trädgårdsredskap.
Intern identifierare26/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000