2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalt enkätverktyg
Beskrivning: Sunet söker en leverantör för att tillhandahålla ett digitalt enkätverktyg som tjänst, kallat Sunet Survey. Tjänsten ska erbjudas till Sunets anslutna kunder, och leverantören kan komma att agera underleverantör för att bistå Sunet i utförandet av åtaganden gentemot dessa kunder. Avtalet omfattar både leverans av verktyget samt stöd i tillhandahållandet och användningen av tjänsten.
Intern identifierare: 2.5-2023-06242
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48810000 Informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000