2. Förfarande
Förfarande
Titel: Djurhem - Transport och förvaring olika djurslag
Beskrivning: Upphandlingen avser tillfälliga djurhem samt infångning och transport för dessa djur som omhändertas på uppdrag av Länsstyrelsen i Södermanland.
Intern identifierare: 2756-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del