2. Förfarande
Förfarande
Titel: Riskanalys och Vibrationsmätning (II)
Beskrivning: Ramavtal konsulttjänster uppdelat på två områden: område 1 avser riskanalyser och expertstöd område 2 avser vibrationsmätning, besiktningar och expertstöd vid skadeärenden
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: riskanalyser och expertstöd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127030:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: vibrationsmätning, besiktningar och expertstöd vid skadeärenden
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127030:Lot:2