2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksutrustning
Beskrivning: Upphandling av storköksutrustning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39711100 Kylskåp och frysar
Ytterligare klassificering (cpv): 39711110 Kylfrysar, 39711130 Kylskåp, 39711300 Elektrotermiska apparater, 39711360 Ugnar, 39711400 Grillar, spishällar, värmeplattor och kokplattor, 42959000 Diskmaskiner för storkök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001